Uzman kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz

ATAŞEHİR
Evde SAĞLIK VE BAKIM HİZMETLERİ SİZİN İÇİN
ÇALIŞIYOR

Günümüz Dünyasında giderek artan yaşam süresi, kronik hastalıklar, yoğun iş yaşamı ve son olarak Covid 19 pandemisi ile dünyada ve ülkemizde ‘evde sağlık ve bakım hizmetleri’ kavramı her zamankinden daha çok önem kazandı.

Pek çok insanın hastanelerden sağlık hizmeti alması zorlaştığı gibi, hiç de azımsanmayacak sayıda kişi de korona virüs bulaşı endişesi nedeniyle, sağlık hizmetlerini mümkünse evinde ya da işyerinde almayı tercih etme eğilimi göstermeye başladı.

Biz de Ataşehir Evde Sağlık & Bakım Ailesi olarak, artan evde sağlık ve bakım hizmeti ihtiyacına profesyonel ve kurumsal çözümler sunmak için yola çıktık. Bu amaçla, tüm yasal ve uluslararası standartları sağlamış, bilimsel ve etik değerlere bağlı kuruluşumuz sizlere, uzman doktorlar yönetiminde, deneyimli sağlık ekibi, güçlü çözüm ortakları ve modern dijital alt yapısı ile 7/24 hizmet vermeye hazır!

Sizlerin ve sevdiklerinizin, evlerinde ya da iş yerlerinde uluslararası standartlarda sağlık ve bakım hizmetlerine erişebilmesi için gece gündüz çalışarak yeni nesil çözümler geliştiren genç ve dinamik ekibimizden; evde doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri, tahlil ve tetkik hizmetleri ve hastabakıcı /refakatçı hizmetlerini alabilirsiniz.

Sağlığınız için endişelenmeyin.

Siz arayın, biz geliriz.

circle arrow down